Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Paslaugos

Reklamos transliacijos lauko ekranuose

Šiuo metu „2go“ tinklui priklausantys lauko ekranai įrengti Lietuvos bei Latvijos miestuose. Visi jie yra prie judriausių miesto gatvių ir lankomiausių objektų. Ekranus galite rinktis pagal miestą arba pagal aplink esančius objektus, kurie tikėtina pritrauks Jūsų tikslinius klientus.

LED ekranų nuoma

Nuomojami LED ekranai renginiams ir sporto varžyboms dar viena galimybė reklamuoti ne tik savo prekes ar paslaugas, bet tuo pačiu pateikti rėmėjų reklamas renginio metu. Įvairūs reginiai ir sportinės varžybos pritraukia didelius žmonių srautus, todėl transliuojamą žinutę gali išvysti didelis kiekis potencialių klientų.

LED ekranų pardavimas

Planuojate pirkti LED ekraną? Nežinote nuo ko pradėti? Trūksta žinių pasirenkant tinkamiausius Jums produktus? Mielai padėsime atsakydami į visus Jums rūpimus klausimus! Rasime tinkamiausius sprendimus bei padėsime juos įgyvendinti.

Reklamos kampanijų planavimas

Siekiant efektyvių reklamos rezultatų, geriausia kai kompanijos naudojama reklama visuose sklaidos kanaluose sutampa ir padeda vartotojui atpažinti prekinį ženklą bei reklamos žinutę, kad ir kur ją pamatytų. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu padedame planuoti reklamines kampanijas.

Reklaminių klipų kūrimas

Reklaminio klipo kūrimas apima pagrindinės klipo žinutės ir idėjos vystymą, scenarijaus planavimą, vizualios medžiagos paiešką ar paruošimą, kadruočių paruošimą, klipo animavimą ir kt.. Didžiąją dalimi reklaminės kampanijos sėkmė priklauso nuo reklaminio klipo kokybės, todėl tai yra vienas iš svarbiausių sėkmingos reklamos elementų.

Reklaminių klipų adaptacija

„2go“ pagaminti reklaminiai klipai tinka daugeliui Lietuvoje esančių lauko ekranų, adaptuojame juos greitai ir paprastai. Jūsų atsiųsto klipo adaptavimas priklausys nuo video reklamos rezoliucijos proporcijų (santykio tarp ilgio ir aukščio) atitikimo lauko ekrano dydžio proporcijoms. Jeigu klipo proporcijos yra nestandartinės, tuomet pasiūlome kitus pritaikymo variantus.

Reklamos kampanijų tyrimai

Jūsų pageidavimu „2go“ gali atlikti reklamos poveikio tyrimus. Tyrimai atliekami profesionalių specialistų pagalbą turinčių ilgametę patirtį, todėl tyrimo rezultatai gali parodyti reklaminės kampanijos naudingumą. Tyrimus rekomenduojama atlikti planuojant dideles reklamines kampanijas.

LED ekranų parinkimas, įrengimas, aptarnavimas

Norite įsirengti LED ekraną? Esame pasiruošę padėti visais rūpimais vidaus ar lauko ekranų pardavimo, įrengimo, bei aptarnavimo klausimais. Turime ilgametę patirtį dirbant su įvairaus tipo reklaminiais ekranais, todėl galime profesionaliai patarti parinkdami Jums geriausius sprendimus.

Klientai

Klientai

Medicininės informacijos centras
Roberta

Malonus bendravimas, operatyvumas, įsiklausymas į kliento poreikius, pagalba ir patarimai.
„Medicininės informacijos centro“ vardu dėkojame profesionaliai „2go“ komandai!

Travel Union
Viktorija

Džiaugiamės bendradarbiavimu, atsakingu požiūriu į klientą ir jo poreikius, bei puikia komunikacija.

„Rutana“, UAB
Direktorius Ramūnas Ruzgys

Reklaminis klipas sukuriamas operatyviai ir profesionaliai, kliento norus dizaineris supranta iškart. Kai pradėjome naudotis reklama ekrane, netrukus pajutome naujų klientų atsiradimą ir esamų klientų susidomėjimą skelbiama prekių ar paslaugų akcija ekrane. Jei skelbiama kokia nors akcija – akcijinės prekės pardavimas išauga neabejotinai. Manau ekrano reklama tikrai yra efektyvi, ypač jei tas ekranas randasi netoli tavo prekybinės vietos ir nori, kad klientai atvyktų iki tavęs greitai ir patogiai. Šauni „2go“ pardavimų ir reklamos komanda ( ypač Elena ) profesionaliai ir operatyviai sprendžia visus atsiradusius bendradarbiavimo klausimus, atsižvelgia į kliento lojalumą ir suteikia geras sąlygas bendradarbiauti.

Sėkmės Jums.

 

 

Rašyti atsiliepimą

Lauko ekranų tinklas - „2go“
Ar veiksminga reklama ekranuose?

VIP vietos miestuose

Visi „2go“ ekranai įrengti „arterinėse“ miestų gatvių sankryžose, kuriose vyrauja aktyvūs automobilių srautai. Lokacijos ekranams parinktos pagal šalia esančius visuomeninius traukos objektus – didžiuosius prekybos centrus, degalines, restoranus, kavines, kino teatrus ir kt.

Ekranų dydis, raiška

Nemaža dalis „2go“ lauko ekranų yra itin didelės raiškos 1152 x 576 pikselių. Tai pakankamas pikselių kiekis, kad vaizdinė medžiaga būtų matoma kokybiškai ir išlaikytų vaizduojamų objektų ryškų kontrastą. Ekranų dydžiai varijuoja nuo 6,5 x 4 m, 8 x 4 m, iki 14,5 x 8,5 m ir kt.

Lanksti kainodara

Dinaminės reklamos kainų tarifai priklauso nuo LED ekrano vietos ir reklamos parodymų intensyvumo. Atsižvelgdami į reklamos apimtį ir kliento lojalumą taikome atitinkamas nuolaidas. Didesnės apimties užsakymams taikomos geresnės kainos transliacijoms.

Garantuotas matomumas

Didėjant žmonių mobilumui, didelio srauto sankryžose, pravažiuojant, sustojant ar praeinant, dinamiška reklama yra pastebima didesnio gyventojų skaičiaus ir daugiau kartų. Lauko LED ekranai yra įrengti atitinkamame aukštyje, kad patektų į žmogaus akies matomumo lauką, jie ryškūs ir patrauklūs.

Didelis kontaktų kiekis

„2go“ lauko ekranus kiekvieną dieną mato daugybė miestiečių gyventojų ir jų svečių, vykdami į darbus, mokymo įstaigas, parduotuves, pramogų zonas ir t.t. Ekranai vidutiniškai per savaitę yra matomi 400.000 – 450.000 kartų. Tokie kontaktų kiekiai užtikrins didelį Jūsų reklamos matomumą.

Video reklama

Media ekranuose transliuojama reklama yra panaši į reklamą televizijoje ar internete. Mūsų akys ir dėmesys įpratęs stebėti kintančius vaizdus įvairiuose ekranuose, todėl lauko media ekranai yra labiau pastebimi nei statinė reklama. Be to, skirtingai nei internetinė ar televizijos reklama neturi trikdžių tokių, kaip reklamos blokavimas ar perjungimas.

Tyrimai

2015 m. The Nielsen Company atliktų tyrimų duomenimis gyventojai lauko reklama, įskaitant reklaminius stendus ir lauko ekranus, pasitiki labiau nei reklamomis naršyklės paieškos rezultatuose, socialinuose tinkluose ir internetinėmis video reklamomis. Tačiau pažymima, kad lauko ekranai sulaukia 400% daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai.

Auditorija

Auditorijos diapozonas gana platus, amžius vidutiniškai svyruoja tarp 15 – 65 metų ir daugiau, todėl galima pasiekti didesnį vartotojų dėmesį. Aktyviausiai reklamą pastebi ir į ją reaguoja 15 – 49 metų amžiaus gyventojai. Reklama media ekranuose ypač veiksminga kai siekiama pristatyti naują prekę ar paslaugą kuo didesnei auditorijai ir pritraukti nuolatinį vartotojų ratą.

Greitas reklamos keitimas

Įmonė, pagaminusi naują produktą, pristatanti naują paslaugą ar atnaujinusi prekės pakuotę, klientą gali informuoti labai greitai – prieš arba per produkto paleidimą į rinką. Būtent lauko ekranuose reklamą galima paleisti ir pakeisti akimirksniu ir apimti didesnę auditorijos pagrindiniuose miestuose iš karto.

„2go“ remia

„2go“ nepamiršta to, kas svarbu visuomenei – socialinio gyvenimo ir žmonių tarpusavio santykių.
„2go“ prisideda prie aktyvaus gyvenimo būdo, sveikos gyvensenos ir pilietiškumo skatinimo.
Vertindami ir palaikydami sportą, meną, kultūrą, labdaros organizacijas ir t.t., stengiamės ženkliai prisidėti prie visuomenei svarbių dalykų.
Drąsiai žvelgdami į ateitį, neliekame abejingi ir prisidedame prie įvairiausių gražių visuomeninių judėjimų bei idėjų.
 

Plačiau

„2go“ svarbi ekologija

Rūpinkimės vieninteliais savo namais - gamta!

Gerai žinoma, kad antropologinė žmonių veikla turi neigiamą poveikį klimato kaitai. Su šia problema kovoja ne tik šalys, įmonės, bet ir kiekvienas individualiai. Savo sprendimais galime rinktis prekes, kurių gamyba, pakavimas ir transportavimas turi mažesnį poveikį atmosferos ir vandens taršai. Atsakingai gali būti pagaminta ne tik prekė, bet ir vykdoma paslauga. Jeigu Jūsų įmonei rūpi klimato kaitos prevencija, galite rinktis reklamą atsinaujinančią energiją naudojančiose sklaidos priemonėse.

Dalis „2go“ tinkle esančių ekranų yra paremti atsinaujinančių energijos šaltinių gamyba ir naudojimu. Tai – pirmieji LED lauko vaizdo ekranai Lietuvoje, kuriuose įrengti naujausios technologijos saulės kolektoriai, tiekiantys energiją tiesiai iš saulės kolektorių, įrengtų virš ekrano arba po juo.

 

Šiuo metu ekranų transliacijai dalinai pakanka pagaminamos energijos iš ekranuose įrengtų saulės kolektorių, tačiau esant poreikiui, jeigu elektros energijos pritrūktų, esame pasirengę užtikrinti energijos tiekimą iš kitų energijos šaltinių. Kartu tai yra mūsų pranašumas konkurencinėje aplinkoje, kuomet savo klientams galime pasiūlyti aplinką tausojančias veiklos priemones.

„2go“ rūpi išsaugoti gyvąją gamtą, nepažeisti jautrių gyvūnų ekosistemų, atsakingai vertinti savo poveikį klimato kaitai ir užtikrinti žmogaus sveikatai saugią aplinką. Tikime, kad ir Jūs galite aktyviai prisidėti prie klimato kaitos prevencijos renkantis mažesnę taršą gamtai keliančias paslaugas.

„2go“ reklamos ekranuose tinklui svarbi ekologija