Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Naujienos

naujienos, akcijos, straipsniai

„2go“ naujas ekranas Mažeikiuose - „Centras“

Tyrimai rodo, kad lauko reklama ekranuose sulaukia 400% daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai. Todėl jei dar neapsisprendėte, koks reklamos būdas pritrauktų didžiausią auditoriją ir klientų skaičių, rinkitės „2go“ LED lauko ekraną „Centras“, įrengtą Mažeikių mieste. 

„2go“ naujas ekranas Mažeikiuose - „Naftininkų“

Pro vienoje judriausių Mažeikių sankryžų (Naftininkų g. ir Žemaitijos g.) įrengtą „2go“ „Naftininkų“ lauko ekraną per savaitę pravažiuoja apie 187 tūkst. automobilių, todėl Jūsų transliuojama reklama garantuotai bus pastebėta net atvažiuojant ar ateinant iš toli. 

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje ir Latvijoje - „2go“

Svarstote, koks reklamos būdas padės pritraukti didesnę auditoriją ir daugiau klientų? Norite, kad Jūsų reklama būtų kokybiška ir matoma visoje Lietuvoje? Lauko ekranų tinklas „2go“ padės išspręsti šiuos klausimus! Pažangios LED technologijos „2go“ lauko ekranai – patikimas pasirinkimas Jūsų reklamai.

Reklaminių klipų kūrimo paslaugos

Lauko ekranų tinklą „2go“ galima apibūdinti trimis žodžiais – veržlumas, atkaklumas ir atsakingumas. Šis prekės ženklas yra grandis tarp pardavėjo ir pirkėjo, todėl „2go“ rūpi užtikrinti, kad klientai būtų matomi, o gyventojai gautų koncentruotą ir patikimą informaciją apie konkurencinėje rinkoje vyraujančias prekes ir paslaugas.

Lauko ekranai reklamos transliacijoms – tiesiai į tikslą

Verslininkai turi galimybę savo veiklos reklamomis pasiekti ypač plačią auditoriją. Prie itin judrių Lietuvos ir Latvijos gatvių bei traukos objektų įrengtų „2go“ lauko reklamos ekranų tiesiog neįmanoma nepastebėti, tad beveik neabejojama, kad reklama tikrai pasiekia svarbiausias tikslines grupes.

„2go“ naujas ekranas Vilniuje - „Nordika“

Naujai įrengtas LED lauko ekranas Vikingų gatvėje. Aukštos raiškos lauko ekranas įrengtas ant prekybos centro „Nordika“ pastato, visai šalia prekybos centro „IKEA“.

Kaip prekės ženklams komunikuoti krizės metu?

Atsižvelgdami į šiandieninę padėtį, norime padėti veslams kuo greičiau atsigauti po karantino sukeltų padarinių. Todėl, skatindami išnaudoti susidariusią situaciją prekės ženklo vertybių ir naujovių komunikacijai, suteikiame 60% nuolaidą reklamai lauko ekranuose karantino metu.

„2go“ naujas ekranas Kaune - „Mega“

Šiais metais Kaune lauko reklamos klientus džiugina ne tik šalia miesto širdies, bet ir prie išties didelį automobilių srautą fiksuojančio prekybos, pramogų ir laisvalaikio centro „Mega“.

„2go“ naujas ekranas Kaune - „Akropolis“

Matomiausias „2go“ tinklo LED lauko ekranas šalyje! Šįmet pažangios LED technologijos lauko ekranai „2go“ atkeliavo ir į laikinąją sostinę Kauną! Norite, kad Jūsų reklama būtų ne tik pastebėta, bet ir įsiminta?

„2go“ naujas ekranas Klaipėdoje - „Baltijos prospektas“

Rinkitės geriausią vietą lauko reklamai Klaipėdoje!
Reklama – ryškiausiame ekrane Klaipėdoje!

„2go“ nauji du ekranai Mažeikiuose - „Mažeikiai“

Šie lauko ekranai per savaitę vidutiniškai matomi 187 tūkst. kartų. Ekranų dydis - 18,6 kv. m, o rezoliucija - 640 x 288 pikseliai. Pažangios LED technologijos lauko ekranai ant pastato įrengti du ir nukreipti į skirtingas puses.

„2go“ - ekologiški ekranai, ekologiška reklama!

Judri miesto sankryža, turbūt yra ta vieta, kuri mažiausiai asocijuojasi su ekologija. Didžiulis automobilių srautas, kamščiai piko metu ir garso signalai yra kasdienybė didžiųjų Lietuvos miestų gyventojams.