Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Naujienos

naujienos, akcijos, straipsniai

Naujas lauko ekranas Kaune

Lauko ekranų tinklas „2go” pristato naujieną – jau netrukus galėsime pasiūlyti reklamos transliacijas dar viename, visiškai naujame LED ekrane, Kauno miesto centre! Tai Veiverių gatvės ir H. ir O. Minkovskių gatvių sankryžoje veiksiantis moderniausias reklamos transliacijų plotas Kauno mieste.

Kartu su Ukraina: „2go“ prisideda prie „Rotary“ ir „Lions“ klubų organizuojamos labdaros akcijos

Jau 8 mėnesius Ukrainoje vyksta rusijos invazija. Kilus karui, šalis nuolat niokojama, jos laisvės kovotojai ir kariai nuolat žūsta, o tiems, kurie išgyvena teikiama visokeriopa pagalba. Lietuvoje organizuojama išskirtinė paramos akcija: koks jos tikslas ir kodėl svarbu prisidėti?

Naujas lauko ekranas reklamai Vilniuje - „OZAS“

Nuo šiol transliuoti savo vaizdo klipus bus galima naujutėlaičiame, aukščiausia visame Vilniuje kokybe galinčiame pasigirti lauko ekrane „Ozas“. Apskaičiuota, kad pro šių gatvių sankryžą per savaitę pravažiuoja vidutiniškai 478 tūkst. gyventojų – ne tik vilniečių, bet ir svečių. 

Vasaros nuolaidų lietus: reklamoms lauko ekranuose taikomos ypatingos nuolaidos!

Įsibėgėjus vasariškiems orams „2go“ nusprendė palepinti savo klientus karšta akcija. Lauko ekranų tinklą geriausiose šalies vietose siūlanti „2go“ savo klientams garantuoja net iki 60 procentų nuolaidas reklaminių klipų transliavimams.

Po skandalingo tento Šiauliuose nukabinimo – skatinimo skiepytis kampanija 6 miestuose

Bendrovė „Owexx“, nukabinusi jos reklaminiame stende Šiauliuose patalpintą tentą su abejonėmis skiepijimo nauda, 6 šalies miestuose pradėjo skiepijimo skatinimo kampaniją. Anksčiau skelbta, kad kampanijos vertė sieks 30 tūkst. Eur, tačiau dabar jos vertė išaugo beveik dvigubai – iki 58 tūkst. Eur. Bendrovės teigimu, po tento Šiauliuose nukabinimo, ji sulaukusi spaudimo, rašoma pranešime spaudai.

„2go“ naujas ekranas Joniškyje - „Centras“

Joniškio miesto centre įrengtas naujas lauko ekranas "Centras". Naujasis LED vaizdo ekranas Joniškyje transliuoja itin kokybišką vaizdą – ekrano rezoliucija siekia 720 x 480 pikselių. Lauko ekranas „Centras“ yra 24 kvadratinių metrų dydžio.

„2go“ naujas ekranas Mažeikiuose - „Centras“

Tyrimai rodo, kad lauko reklama ekranuose sulaukia 400% daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai. Todėl jei dar neapsisprendėte, koks reklamos būdas pritrauktų didžiausią auditoriją ir klientų skaičių, rinkitės „2go“ LED lauko ekraną „Centras“, įrengtą Mažeikių mieste. 

„2go“ naujas ekranas Mažeikiuose - „Naftininkų“

Pro vienoje judriausių Mažeikių sankryžų (Naftininkų g. ir Žemaitijos g.) įrengtą „2go“ „Naftininkų“ lauko ekraną per savaitę pravažiuoja apie 187 tūkst. automobilių, todėl Jūsų transliuojama reklama garantuotai bus pastebėta net atvažiuojant ar ateinant iš toli. 

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje ir Latvijoje - „2go“

Svarstote, koks reklamos būdas padės pritraukti didesnę auditoriją ir daugiau klientų? Norite, kad Jūsų reklama būtų kokybiška ir matoma visoje Lietuvoje? Lauko ekranų tinklas „2go“ padės išspręsti šiuos klausimus! Pažangios LED technologijos „2go“ lauko ekranai – patikimas pasirinkimas Jūsų reklamai.

Reklaminių klipų kūrimo paslaugos

Lauko ekranų tinklą „2go“ galima apibūdinti trimis žodžiais – veržlumas, atkaklumas ir atsakingumas. Šis prekės ženklas yra grandis tarp pardavėjo ir pirkėjo, todėl „2go“ rūpi užtikrinti, kad klientai būtų matomi, o gyventojai gautų koncentruotą ir patikimą informaciją apie konkurencinėje rinkoje vyraujančias prekes ir paslaugas.

Lauko ekranai reklamos transliacijoms – tiesiai į tikslą

Verslininkai turi galimybę savo veiklos reklamomis pasiekti ypač plačią auditoriją. Prie itin judrių Lietuvos ir Latvijos gatvių bei traukos objektų įrengtų „2go“ lauko reklamos ekranų tiesiog neįmanoma nepastebėti, tad beveik neabejojama, kad reklama tikrai pasiekia svarbiausias tikslines grupes.

„2go“ naujas ekranas Vilniuje - „Nordika“

Naujai įrengtas LED lauko ekranas Vikingų gatvėje. Aukštos raiškos lauko ekranas įrengtas ant prekybos centro „Nordika“ pastato, visai šalia prekybos centro „IKEA“.