Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Naujienos

naujienos, akcijos, straipsniai

Vasaros akcija reklamos transliacijoms „2go“ lauko ekranų tinkle

Lauko ekranų tinklas „2go“ skelbia vasaros akciją – net iki 85 % nuolaidos reklamos transliacijoms lauko ekranuose. Nepraleiskite progos pasinaudoti nuolaidomis ir transliuoti reklamą už itin patrauklią kainą!

Dėmesį traukianti reklama Kaune: „2go“ lauko ekranų tinklas

Reklama lauko ekranuose Kaune – tai dinamiška reklama judriose Kauno gatvėse, nuolat augančiame ir atsinaujinančiame mieste, atkreipianti transporto priemonių keleivių ir pėsčiųjų dėmesį.

„2go“ lauko ekranai Vilniuje: dinamiškos drobės reklamai sostinėje

Lauko ekranai yra dinamiškos drobės ryškiai, dėmesį atkreipiančiai ir įsimintinai reklamai, papildančiai kasdienes keliones miesto gatvėmis. Straipsnyje – apie „2go“ lauko ekranų tinklą Vilniuje ir reklamos lauko ekranuose efektyvumą.

Reklaminiai klipai su „2go“: dėmesys ir galimybė išsiskirti

Kokybiški ir profesionaliai sukurti reklaminiai klipai lauko ekranuose – tai įrankis, padedantis kurti ryšį su auditorija ir laimėti jos dėmesį. Profesionalumas, atvirumas naujoms idėjoms, kūrybiškumas ir, žinoma, kokybė – tai „2go“ reklaminių klipų kūrimas.

„2go“ lauko ekranų tinklas – optimalios sąlygos reklamai ir pasitikėjimas

Lauko ekranai – galingas reklamos įrankis, padedantis efektyviai pasiekti vartotoją ir kurti paveikią reklamos žinutę. „2go“ lauko ekranų tinklas – tai aukščiausios kokybės LED lauko ekranai, matomumas ir didelė auditorija.

Žiemos akcija reklamos transliacijoms „2go“ lauko ekranų tinkle

Lauko ekranų tinklas „2go“ skelbia žiemos akciją – net iki 85% nuolaidos reklamos transliacijoms lauko ekranuose. Nepraleiskite progos pasinaudoti nuolaidomis ir transliuoti reklamą už itin patrauklią kainą!

Naujas lauko ekranas Vilniuje „Spaudos rūmai“

Lauko ekranų tinklas „2go“ pristato naują lauko ekraną „Spaudos rūmai“, kuris jau greitai bus įrengtas itin intensyvaus eismo zonoje – LED lauko ekranas stovi Pilaitės pr. ir Sietyno g. sankirtoje. Moderni reklamos medija, aukščiausia kokybė ir didelė auditorija – tai, ko reikia efektyviai reklamai.

Naujas lauko ekranas Vilniuje „Pilaitės prospektas“

Lauko ekranų tinklą „2go“ papildo dar vienas, aukščiausios kokybės lauko ekranas Vilniuje – „Pilaitės prospektas“. Intensyvaus eismo sankryžoje, kur susikerta Pilaitės pr. ir Spaudos g., jau netrukus stovėsiantis LED lauko ekranas suteikia erdvę dėmesį patraukiančiai reklamai.

„2go“ lauko ekranų tinklas: ką siūlo reklama lauko ekranuose?

„2go“ lauko ekranų tinklas yra moderni reklamos platforma, sukurianti optimalias sąlygas pritraukti dėmesį, skleisti informaciją ir efektyviai pasiekti didelę auditoriją. Apie pusė šimto strategiškai išdėstytų lauko ekranų Lietuvoje ir Latvijoje suteikia galimybę pasiekti laukiamų reklamos rezultatų.

Naujas lauko ekranas reklamai Vilniuje - „Pašilaičiai“

Dar vienas, visiškai naujas LED lauko reklamos ekranas „Pašilaičiai“ Jūsų reklamai. Ekranas įrengtas itin judrioje Ukmergės ir Antano Vienažindžio gatvių sankirtoje, tad tikrai pasieksite savo auditoriją!

Naujas lauko ekranas reklamai Vilniuje - „Ukmergės“

LED lauko reklamos ekranų tinklą „2go“ papildė dar vienas naujas LED lauko reklamos ekranas „Ukmergės“. Ekranas įrengtas didelio intensyvumo zonoje – jame transliuojama reklama per savaitę vidutiniškai sulaukia net 503 000 kontaktų.

Naujas lauko ekranas Kaune

Lauko ekranų tinklas „2go” pristato naujieną – jau netrukus galėsime pasiūlyti reklamos transliacijas dar viename, visiškai naujame LED ekrane, Kauno miesto centre! Tai Veiverių gatvės ir H. ir O. Minkovskių gatvių sankryžoje veiksiantis moderniausias reklamos transliacijų plotas Kauno mieste.