Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lauko reklamos tipai

Lauko reklamos plotai

Lauko reklamos stendai miestuose

Lauko reklamos stendai – tai neatsiejama miestų kraštovaizdžio dalis. Jie ne tik tapo įprastu vaizdu didžiosiose miestų sankryžose, senamiesčiuose ar kitose viešosiose ir dažnai lankomose erdvėse, bet ir yra patikimai vertinami gyventojų, kurie stebi transliuojamas žinutes. Yra žinoma, kad gyventojai palankiau vertina stenduose pastebėtą reklamą. 

Lauko reklamos stendai miestuose yra peržiūrimi didelio srauto tiek vairuotojų, tiek praeivių. Todėl efektyviausia skelbti informaciją į vietinę rinką nukreiptus produktus ir paslaugas. Nuolat tose pačiose miesto erdvėse matoma reklama lengvai įsirėžia į gyventojų atmintį, todėl labiau tikėtina, kad žmogus išbandys reklamoje matytą prekės ženklą ar apsilankys fizinėje parduotuvėje, salone ar kitur. 

Miestuose efektyviai galima transliuoti tiek kintančio vaizdo, tiek statinę reklamą. Skirtingose erdvėse galimas transliavimas LED lauko ekranuose, plakatai ar reklaminiai tentai statiniuose lauko reklamos stenduose.

Daugiau informacijos apie lauko reklamą miestuose galite rasti svetainėje:
www.reklaminiaiplotai.lt

 

Lauko reklamos stendai automagistralėse

Norint pasiekti itin plačią auditoriją, kuri nepriklausytų konkrečiai vietai, verta apgalvoti apie reklamos stendus automagistralėse. Nuolat augant automobilių skaičiui ir intensyvėjant eismui tokia reklama leidžia pasiekti itin įvairias potencialių klientų grupes. Jos nepriklauso nuo geografinės padėties, todėl lauko reklamos stendai automagistralėse tampa itin naudinga plataus masto reklamos kampanijoms įgyvendinti. 

Bene svarbiausi kriterijai reklamos stendams automagistralėse yra itin geras matomumas ir dydis. Dažniausiai lauko reklamos stendai šiose vietose būna itin didelio formato, tai užtikrina, kad vairuotojai jau iš toli galėtų pamatyti reklamuojamą prekės ženklą. Taip pat didelė dalis lauko reklamos stendų automagistralėse pasižymi geru ir ryškiu apšvietimu, todėl yra lengvai matomi ir tamsiuoju paros metu.

Daugiau informacijos apie lauko reklamą automagistralėse, greitkeliuose ir kituose Lietuvos keliuose galite rasti svetainėje:
www.reklaminiaiplotai.lt/reklamos-plotai/reklamos-stendu-nuoma

 

Reklaminės priekabos nuomai

Mobili reklama yra ypač naudinga norint staigaus efekto, pavyzdžiui, pranešant apie akcijas, pristatant naują produktą, viešinant įvairius renginius, parodas ir net skleidžiant informaciją apie politines kampanijas. Svarbu ir tai, kad tokiu būdu norimą reklaminę žinutę galima paskleisti itin plačiai ir skirtingai auditorijai – tiek pagal amžių, tiek pagal geografinę padėtį. 

Reklaminės priekabos nuomai yra naudingos tuo, kad vienas vienetas turi net tris informacines plokštumas – dvi iš jų yra priekabos šonuose ir gale bei priekyje. Šoninės reklamos plokštumos paprastai yra ilgesnės, gale esanti plokštuma – mažesnė. Skirtingų dydžių priekabos turi ir skirtingus išmatavimus, todėl kiekvienu atveju galima pasirinkti labiausiai tinkamą dydį.
Yra specialių reklaminių priekabų, kurios turi didelius ir gerai matomus tentus. Jose atvaizduojama reklama matoma iš visų pusių, todėl važiuojant yra gerai matoma iš kelių eismo pusių – tiek kitiems eismo dalyviams, tiek pėstiesiems. Reklaminės priekabos dažniausiai yra ryškios ir pakankamai didelės, kad patrauktų aplinkinių dėmesį.

Daugiau informacijos apie reklaminės priekabos nuomą galite rasti svetainėje:
www.reklaminiaiplotai.lt/reklamos-plotai/reklamines-priekabos

Lauko ekranai

Lauko ekranai yra vienas iš modernesnių būdų transliuoti reklamines žinutes, pristatyti prekės ženklus, prekes ar paslaugas. Vieni moderniausių yra aukštos raiškos LED lauko ekranai, kurie nepertraukiamai ir be trikdžių gali transliuoti įvairią reklamą tokiais formatais, kaip mp4. avi., mov ir panašiai.
LED ekranai yra gerai matomi, dažniausiai įrengiami judriausiose miestų sankryžose, kitose populiariose erdvėse, kuriose lankosi didelis srautas miesto gyventojų ir svečių. 

Lauko ekranuose reklaminiai vaizdo įrašai yra transliuojami nuo ankstyvaus ryto iki vėlaus vakaro. Tamsiuoju paros metu vaizdas matomas ryškiai ir iš toli, dieną apšvietimas reguliuojasi pagal saulės ryškumą. Reklama LED lauko ekranuose visada bus gerai pastebima bei visuomet patrauks auditorijos dėmesį.

Daugiau informacijos apie lauko reklamą LED lauko ekranuose galite rasti čia:
www.2go.lt/ekranai 
- lauko ekranai Lietuvoje ir Latvijoje
www.2go.lt/kainos - reklamos transliacijų kainos lauko ekranuose Lietuvoje ir Latvijoje
www.2go.lt/reklaminiu-klipu-kurimas - reklaminių klipų kūrimo paslaugos

 

Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai yra vienas efektyviausių būdų pasiekti norimą klientą. Tai būdas ne tik pranešti apie savo prekes, paslaugas, bet ir skleisti žinią apie prekės ženklą, nes reklaminius lauko stendus nuolat mato plati auditorija. 

Reklaminiai stendai dažniausiai statomi ten, kur yra didžiausias matomumas – aikštės, judrios gatvės, sankryžos, pėsčiųjų takai ir panašiai. Tai užtikrina vieną iš svarbiausių jų funkcijų – matomumą. Yra žinoma, kad gera reklama yra ta, kurią pamato daug potencialių prekės ar paslaugos vartotojų. Moksliniai tyrimai rodo, kad klientai patikimiau vertina nuolat matomą prekės ženklą, todėl reklaminiai stendai yra vertinga investicija į ilgalaikę reklamą, kuri išlieka vartotojų atmintyje.

Reklaminių stendų gali būti įvairiausių dydžių – nuo nedidelių iki itin masyvių. Didieji reklaminiai stendai specialiai montuojami aukštesnėse vietose ir pakreipiami tam tikru kampu, kad būtų geriau matomi tiek iš arti, tiek iš toli.

Daugiau informacijos apie lauko stendų nuomą galite rasti svetainėje:
www.reklaminiaiplotai.lt/reklamos-plotai/reklamos-stendu-nuoma

Daugiau informacijos apie lauko reklamą galite rasti svetainėje:
www.laukoreklama.eu

 

Rašykite mums