Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklaminių LED ekranų pardavimas

Prekyba lauko ir vidaus LED ekranais

LED ekranų prekyba

Šiuo metu LED ekranai yra viena iš efektyviausių ir veiksmingiausių reklamos priemonių. Dėl savo dydžio ir ryškumo LED ekranai žmonėms palieka didelį įspūdį. Jie yra universalūs ir gali būti bet kurioje patalpoje, parduotuvėje ar lauke. Juos naudoja beveik visos pramonės šakos, tokios kaip gamyklos, bankai, oro uostai, universitetai, bibliotekos ir daugelis kitų. Pagal statistiką, 48% reklamuojamą prekinį ženklą vertina patikimiau.

Lauko ekranų kaina. Prekyba Led ekranais. Led ekranu gamyba

 

Norite įsirengti LED ekraną?

„2go“ turi ilgametę patirtį dirbant su įvairaus tipo reklaminiais ekranais, todėl galime profesionaliai patarti, parinkdami Jums geriausius sprendimus. 

LED ekranai gali būti įvairių dydžių ir skirtingos rezoliucijos, taigi, visų pirma išsiaiškinama kliento vizija, aptariama kaina. Visada pasiūlome ir patariame, koks produktas individualiai Jums būtų tinkamiausias, atsižvelgiant į tai, ar tai bus lauko, ar vidaus ekranas, kokie jo išmatavimai, kokie vizualai bus rodomi. Individualūs LED ekranai gali būti suprojektuoti atsižvelgiant į vartotojo poreikius, kad juos būtų lengva prižiūrėti. Žinoma, kad produkto techninė priežiūra padeda pagerinti bet kurios elektroninės įrangos tarnavimo laiką, gaminant atsižvelgiama į priemones, kad priežiūros išlaidos būtų kuo mažesnės. Individualizuotas LED ekranas palengvina bet kokio pranešimo valdymą. Kliento pageidavimu papildomai gaminame ir montuojame metalines konstrukcijas, reikalingas ekranams stabiliai stovėti.

 

„2go“ parduodamų LED ekranų sistema turi šias pagrindines funkcijas

1. Platus matymo kampas, didelis pilkos spalvos lygis / didelis kontrastas, tolygios spalvų charakteristikos ir raiška, galinti patenkinti tiesioginės transliacijos poreikius.
2. Ypač aukštas atnaujinimo dažnis;
3. Daugelio signalų sinchronizacijos apdorojimas, leidžiantis tiesioginę transliaciją, lėto vaizdo atkūrimą ir kitus foninius kūrinius;
4. Didelis stabilumas ir patikimumas;
5. Energijos taupymas, aplinkos apsauga, ilgas tarnavimo laikas ir mažos priežiūros išlaidos.

 

LED ekranų pritaikymo sprendimai komerciniam demonstravimui

1. Įmonės, parodų ir kitos salės;
2. Mažmeninės prekybos tinklai: prekės ženklų savininkai, daugiausia vaistinės, degalinės, mašinų parduotuvės, prekybos centrai ir kt.;
3. Teminiai parkai: daugiausia visų rūšių filmų ir TV pramogų parkai;
4. Komercinis kompleksas: komercinis nekilnojamasis turtas, kazino ir kt.

 

Komercinių rodymo sprendimų ypatybės

1. Visas aptarnavimas iš vienos vietos, pilnas produkto sprendimas, aukštas integracijos laipsnis;
2. Greitas pristatymas, patogus aptarnavimas, prekės ženklo pripažinimas;
3. Tvirtos ir patvarios gaminių sistemos, paslaugų ir sprendimų vientisumas.

 

Techninė priežiūra

Įsigydami mūsų siūlomus video ekranus, gaunate ir 1-3 metų techninio serviso garantiją, konsultacijas visais iškilusiais klausimais bei individualiai taikomus techninius sprendimus. Prireikus galime pasiūlyti įvairius video ekranų valdymo būdus per VPN tinklus, internetą, belaidį ryšį ir kt. 

Mūsų specialistai derina naują įrangą, atlieka profilaktinę priežiūrą, apmoko atsakingus darbuotojus ir suteikia visą reikalingą pagalbą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

Rašykite mums