Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lauko ekranas Centras – dar vienas puikus pasirinkimas Jūsų reklamai Mažeikiuose!

Lauko ekranas Mažeikiuose „Centras“

Tyrimai rodo, kad lauko reklama ekranuose sulaukia 400% daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai. Todėl jei dar neapsisprendėte, koks reklamos būdas pritrauktų didžiausią auditoriją ir klientų skaičių, rinkitės „2go“ LED lauko ekraną „Centras“, įrengtą Mažeikių mieste. 

Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankirtoje esantis LED lauko ekranas įrengtas pačiame Mažeikių miesto centre. Šioje vietoje įrengti du vaizdo ekranai, nukreipti į skirtingas gatvių puses, pasižymi itin aukštos kokybės vaizdu - ekrano rezoliucija - 640 x 288 pikseliai. Ekranų dydis siekia 18,6 kvadratinių metrų (6,4 x 2,9 m), o reklamos transliuojamos avi, mp4, mov formatais.

Kadangi reklaminis stendas įrengtas šalia daugybės restoranų bei kitų laisvalaikio praleidimo vietų, o taip pat netoliese įsikūrę kiti žmonių traukos centrai, tokie kaip prekybos centrai „Rimi“, „IKI“ ir „Norfa“, degalinės „Circle K“ ir „Orlen“, „Plungės rajono savivaldybės ligoninė“, „Mažeikių kultūros centras“ ir Mažeikių Šv. Pranciškus Asyžiečio bažnyčia, Jūsų reklama užtikrintai pasieks tikslinę auditoriją. Svarbu pabrėžti, kad per savaitę pro LED ekraną „Centras“, įrengtą Mažeikiuose, vidutiniškai pravažiuoja apie 187 tūkst. automobilių.

Aktyviausiai reklamą pastebi ir į ją reaguoja 15 – 49 metų amžiaus gyventojai. Reklama media ekranuose ypač veiksminga kai siekiama pristatyti naują prekę ar paslaugą kuo didesnei auditorijai ir pritraukti nuolatinį vartotojų ratą.

Įmonė, pagaminusi naują produktą, pristatanti naują paslaugą ar atnaujinusi prekės pakuotę, klientą gali informuoti labai greitai – prieš arba per produkto paleidimą į rinką. Būtent lauko ekranuose reklamą galima paleisti ir pakeisti akimirksniu ir apimti didesnį auditorijos skaičių pagrindiniuose miestuose iš karto.

Turite klausimų? Norite užsisakyti lauko reklamą? Kreipkitės el. paštu info@2go.lt arba skambinkite telefonu +370 605 05508.

Daugiau informacijos rasite http://www.2go.lt/ekranas/mazeikiai-centras

Daugiau informacijos:
Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“
Lauko ekranai
Reklamos lauko ekranuose kainos
Reklaminių klipų kūrimas
Led ekranų prekyba
Kontaktai