Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lauko ekranas Naftininkų – dar vienas puikus pasirinkimas Jūsų reklamai Mažeikiuose!

„Naftininkų“ lauko ekranas Mažeikiuose

Pro vienoje judriausių Mažeikių sankryžų (Naftininkų g. ir Žemaitijos g.) įrengtą „2go“ „Naftininkų“ lauko ekraną per savaitę pravažiuoja apie 187 tūkst. automobilių, todėl Jūsų transliuojama reklama garantuotai bus pastebėta net atvažiuojant ar ateinant iš toli. 

Puikiai matomas bet kuriuo paros metu, atsparus įvairioms oro sąlygoms ekranas išsiskiria pažangia LED technologija ir aukšta raiškos kokybe. Ekrano dydis - 18,6 kv. m, o rezoliucija - 640 x 288 pikseliai.

Lauko ekranų tinklas „2go“ LED ekranus įrengia matomiausiose miestų vietose, tad ne išimtis ir „Naftininkų“ lauko ekranas. Netoliese yra prekybos centrai „Rimi“, „IKI“ ir „Norfa“, degalinės „Circle K“ ir „Orlen“, Plungės rajono savivaldybės ligoninė, Mažeikių kultūros centras ir Mažeikių Šv. Pranciškus Asyžiečio bažnyčia, todėl Jūsų reklama užtikrintai pasieks tikslinę

Turite savo reklamos idėją, bet nežinote ar nesate tikras kaip ją įgyvendinti? Ekranų tinklas „2go“ padės Jums tai padaryti! Ilgametę patirtį reklaminių klipų kūrimo srityje turintys profesionalai realizuos Jūsų idėją nuo pradžios iki galo. Proceso metu vyksta nuosekli komunikacija su klientu, siekiant užtikrinti, jog reklaminis klipas atitiktų nustatytus reklamuojamo produkto ar paslaugos tikslus.

„2go“ ekranų tinklas lauko ekranų nuomos paslaugas taip pat teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kitur. Profesionalūs specialistai Jūsų reklamą lauko ekrane patalpins tą pačią užsakymo dieną ir tam prireiks vos valandos.

Jeigu turite klausimų ir norite užsisakyti lauko reklamą pasirinktame mieste, rašykite el. paštu info@2go.lt arba skambinkite telefonu +370 640 68777.

Daugiau informacijos rasite http://www.2go.lt/ekranas/naftininku

Daugiau informacijos:
Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“
Lauko ekranai
Reklamos lauko ekranuose kainos
Reklaminių klipų kūrimas
Led ekranų prekyba
Kontaktai