Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje ir Latvijoje - „2go“

LED lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Svarstote, koks reklamos būdas padės pritraukti didesnę auditoriją ir daugiau klientų? Norite, kad Jūsų reklama būtų kokybiška ir matoma visoje Lietuvoje? Lauko ekranų tinklas „2go“ padės išspręsti šiuos klausimus! Pažangios LED technologijos „2go“ lauko ekranai – patikimas pasirinkimas Jūsų reklamai.

Lauko reklama arba reklama mieste, yra viena efektyviausių reklamos formų. Šiandien lauko reklama informuoja gyventojus moderniais būdais – dinaminėmis video reklamomis, kurios transliuojamos lauke ir savo kintamumu yra analogiškos reklamoms transliuojamoms internete ar televizijoje, tačiau nėra blokuojamos kitų programų ar vartotojo elgesio. Jos poveikis labiausiai priklauso nuo miesto, vietos, ekrano dydžio, matomumo, generuojamų srautų ir pan.

Visi „2go“ LED lauko ekranai, esantys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Rygoje ir kituose miestuose įrengti „arterinėse“ miestų gatvių sankryžose, kuriose vyrauja aktyvūs automobilių srautai. Lokacijos ekranams parinktos pagal šalia esančius visuomeninius traukos objektus – didžiuosius prekybos centrus, degalines, restoranus, kavines, kino teatrus ir kt. Ekranus galite rinktis pagal miestą arba pagal aplink esančius objektus, kurie pritrauks Jūsų tikslinius klientus.

Siekiant efektyvių reklamos rezultatų, geriausia kai kompanijos naudojama reklama visuose sklaidos kanaluose sutampa ir padeda vartotojui atpažinti prekinį ženklą bei reklamos žinutę, kad ir kur ją pamatytų. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu „2go“ padeda planuoti reklamines kampanijas. 

Didelės raiškos ekranai skatina didesnį reklamos matomumą

Didėjant žmonių mobilumui, didelio srauto sankryžose, pravažiuojant, sustojant ar praeinant, dinamiška reklama yra pastebima didesnio gyventojų skaičiaus ir daugiau kartų. LED lauko ekranai yra įrengti atitinkamame aukštyje, kad patektų į žmogaus akies matomumo lauką, jie ryškūs ir patrauklūs.

Dalis „2go“ ekranų yra itin didelės raiškos 720 x 360 pikselių, kiti 480 x 240 pikselių. Tai pakankamas pikselių kiekis, kad vaizdinė medžiaga būtų matoma kokybiškai ir išlaikytų vaizduojamų objektų ryškų kontrastą. Ekranų dydžiai varijuoja nuo 6,5 x 4 m, 8 x 4 m ir net iki 14,5 x 8,5 m.
„2go“ lauko ekranus kiekvieną dieną mato daugybė miestiečių gyventojų ir jų svečių, vykdami į darbus, mokymo įstaigas, parduotuves, pramogų zonas ir t.t. Ekranai vidutiniškai per savaitę yra matomi 400.000 – 450.000 kartų. Tokie kontaktų kiekiai užtikrins didelį Jūsų reklamos matomumą. 

Patikimumas ir garantuotas auditorijos pritraukimas

2015 m. „The Nielsen Company“ atliktų tyrimų duomenimis gyventojai lauko reklama, įskaitant reklaminius stendus ir lauko ekranus, pasitiki labiau nei reklamomis naršyklės paieškos rezultatuose, socialinuose tinkluose ir internetinėmis video reklamomis. Tačiau pažymima, kad lauko ekranai sulaukia 400% daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai.

Auditorijos diapozonas gana platus, amžius vidutiniškai svyruoja tarp 15 – 65 metų ir daugiau, todėl galima pasiekti didesnį vartotojų dėmesį. Aktyviausiai reklamą pastebi ir į ją reaguoja 15 – 49 metų amžiaus gyventojai. Reklama media ekranuose ypač veiksminga kai siekiama pristatyti naują prekę ar paslaugą kuo didesnei auditorijai ir pritraukti nuolatinį vartotojų ratą.

Įmonė, pagaminusi naują produktą, pristatanti naują paslaugą ar atnaujinusi prekės pakuotę, klientą gali informuoti labai greitai – prieš arba per produkto paleidimą į rinką. Būtent lauko ekranuose reklamą galima paleisti ir pakeisti akimirksniu ir apimti didesnę auditorijos pagrindiniuose miestuose iš karto.

Dinaminės reklamos kainų tarifai priklauso nuo LED ekrano vietos ir reklamos parodymų intensyvumo. „2go“ ekranų tinklas, atsižvelgdamas į reklamos apimtį ir kliento lojalumą taiko atitinkamas nuolaidas. Didesnės apimties užsakymams taikomos geresnės kainos transliacijoms.
Lauko ekranų tinklą „2go“ galima apibūdinti trimis žodžiais – veržlumas, atkaklumas ir atsakingumas. Šis prekės ženklas yra grandis tarp pardavėjo ir pirkėjo, todėl „2go“ rūpi užtikrinti, kad klientai būtų matomi, o gyventojai gautų koncentruotą ir patikimą informaciją apie konkurencinėje rinkoje vyraujančias prekes ir paslaugas.

Vykdo socialiai atsakingą veiklą

Gerai žinoma, kad antropologinė žmonių veikla turi neigiamą poveikį klimato kaitai. Tad jeigu Jūsų įmonei rūpi klimato kaitos prevencija, galite rinktis reklamą atsinaujinančią energiją naudojančiose sklaidos priemonėse. „2go“ LED lauko ekranai – viena iš jų.
Dalis „2go“ tinkle esančių ekranų yra paremti atsinaujinančių energijos šaltinių gamyba ir naudojimu. Tai – pirmieji LED lauko vaizdo ekranai Lietuvoje, kuriuose įrengtos naujausios technologijos saulės baterijos, tiekiančios energiją tiesiai iš saulės baterijų, įrengtų virš ekrano arba po juo.
Šiuo metu ekranų transliacijai dalinai pakanka pagaminamos energijos iš ekranuose įrengtų saulės baterijų. Rūpinimąsis gamta – tai ekranų tinklo „2go“ pranašumas konkurencinėje aplinkoje, nes klientams gali pasiūlyti aplinką tausojančias veiklos priemones.
„2go“ rūpi išsaugoti gyvąją gamtą, nepažeisti jautrių gyvūnų ekosistemų, atsakingai vertinti savo poveikį klimato kaitai ir užtikrinti žmogaus sveikatai saugią aplinką. „2go“ tiki, kad ir Jūs galite aktyviai prisidėti prie klimato kaitos prevencijos renkantis mažesnę taršą gamtai keliančias paslaugas.

Turite klausimų?
Norite užsisakyti lauko reklamą?

Kreipkitės el. paštu  info@2go.lt arba skambinkite telefonu +370 605 05508.

Daugiau informacijos:
Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“
Lauko ekranai
Reklamos lauko ekranuose kainos
Reklaminių klipų kūrimas
Led ekranų prekyba
Kontaktai