Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Reklaminių klipų kūrimas lauko ekranams

Video klipų kūrimas

Lauko ekranų tinklą „2go“ galima apibūdinti trimis žodžiais – veržlumas, atkaklumas ir atsakingumas. Šis prekės ženklas yra grandis tarp pardavėjo ir pirkėjo, todėl „2go“ rūpi užtikrinti, kad klientai būtų matomi, o gyventojai gautų koncentruotą ir patikimą informaciją apie konkurencinėje rinkoje vyraujančias prekes ir paslaugas.

Lauko reklama arba reklama mieste, yra viena efektyviausių reklamos formų. Šiandien lauko reklama informuoja gyventojus moderniais būdais – dinaminėmis video reklamomis, kurios transliuojamos lauke ir savo kintamumu yra panašios į reklamas transliuojamas internete ar televizijoje, tačiau nėra blokuojamos kitų programų ar vartotojo elgesio. Jos poveikis labiausiai priklauso nuo miesto, vietos, ekrano dydžio, matomumo, generuojamų srautų ir pan..

Prekės ženklo įvaizdis turi didelę reikšmę sėkmingai įmonės veiklai, todėl reklaminiai klipai gali būti itin svarbūs galutiniam naudingumui. Kurdami klipus lauko LED ekranams lauko ekranų tinklo „2go“ specialistai atsižvelgia į kliento tikslus, prekinio ženklo stilių bei naudojamą komunikaciją kituose sklaidos kanaluose. Lauko ekranų tinklas  „2go“ turi ilgametę patirtį reklaminių klipų kūrime, todėl čia dirbantys profesionalai padės sukurti Jums tinkamiausius video klipus. 

Reklaminių klipų kūrimas

Reklaminio klipo kūrimas apima pagrindinės klipo žinutės ir idėjos vystymą, scenarijaus planavimą, vizualios medžiagos paiešką, kadruočių paruošimą, klipo animavimą ir kt.. Viso šio proceso metu vyksta nuosekli komunikacija su klientu, siekiant užtikrinti, jog reklaminis klipas atitiktų nustatytus reklamuojamo produkto ar paslaugos tikslus.

Sukurtas reklaminis klipas tinka daugeliui lauko LED ekranų, todėl jį galima transliuoti keliuose skirtingų miestų ekranuose. Pasikeitus parduodamos prekės ar paslaugos sąlygoms (akcijos datoms, pakuotėms, aprašymo tekstams) ir iškilus poreikiui pakeisti informaciją klipe galima greitai tai atlikti ir operatyviai ir nedelsiant atnaujinti jį visuose ekranuose. 

Video klipų adaptacija lauko ekranams

Jeigu jau esate sukūrę video klipą televizijai, internetui ar kitiems video sklaidos kanalams, tačiau jo rezoliucija neatitinka lauko ekranų rezoliucijos, „2go“ personalas mielai adaptuos reklaminį klipą pagal lauko LED ekranams taikomus rezoliucijų reikalavimus.

„2go“ sukurti reklaminiai klipai tinka daugeliui Lietuvoje esančių lauko ekranų, profesionalų komanda adaptuoja juos pakankamai greitai. Jūsų atsiųsto reklaminio klipo adaptavimas priklausys nuo video reklamos rezoliucijos proporcijų (santykio tarp ilgio ir aukščio). Standartinis video dydis yra adaptuojamas lengviau, jeigu nėra tekstų per arti viršutinio ir apatinio krašto. Jeigu video klipo proporcijos yra nestandartinės, tuomet specialistai pasiūlya kitus adaptavimo sprendimus.
Paruošti klipą LED lauko ekranams yra ganėtinai nebrangu, be to lengvai galima pakeisti klipe esančią informaciją nauja ir operatyviai jį pakeisti visuose ekranuose. Tas pats klipas dažniausiai tinka ir kitiems LED lauko ekranams.

Didėjant žmonių mobilumui, didelio srauto sankryžose pravažiuojant, sustojant ar praeinant dinamiška reklama yra pastebima didesnio gyventojų skaičiaus. Lauko vaizdo ekranai yra įrengti atitinkamame aukštyje, kad patektų į žmogaus akies matomumo lauką tuo pačiu nesutrikdydami dėmesio nuo įprastinės veiklos.

Dagiau reklaminių klipų pavyzdžių rasite čia: https://www.2go.lt/reklaminiu-klipu-kurimas
Daugiau apie lauko ekranų tinklo „2go“ veiklą galite rasti čia: https://www.2go.lt/apie-2go-ekranus