Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Vasaros nuolaidų lietus: reklamoms lauko ekranuose taikomos ypatingos nuolaidos!

 
Įsibėgėjus vasariškiems orams „2go“ nusprendė palepinti savo klientus karšta akcija. Lauko ekranų tinklą geriausiose šalies vietose siūlanti „2go“ savo klientams garantuoja net iki 60 procentų nuolaidas reklaminių klipų transliavimams.
 

Puikus būdas sutaupyti

Dar neišbandėte apie savo paslaugas ar produktus komunikuoti lauko ekranų pagalba? 2022 m. liepos mėnuo tam geriausias metas! Tik šį mėnesį taikomos neįtikėtinai geros nuolaidos reklamų transliavimui, kurios siekia iki 60  procentų.
„2go“ lauko ekranus galima rasti daugumoje šalies miestų. Jie įrengti strategiškai geriausiai matomose vietose ir daugiausiai gyventojų sutraukiančiose gatvėse. Tai efektyvus būdas skleisti žinią apie savo prekės ženklą, didinti jo žinomumą bei užsitikrinti kokybiško ir patikimo verslo įvaizdį. Juk reklama lauko ekranuose – viena efektyviausių ir vartotojų geriausiai pastebimų bei vertinamų. 
Visą mėnesį žadamas nuolaidų lietus garantuoja geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Karštų nuolaidų mėnuo skirtas visiems norintiems būti matomais. Tai gali būti tinkamiausias metas apgalvoti naujus reklamų projektus, skleisti žinią apie prekes, paslaugas, akcijas ar pristatyti savo prekės ženklą visos šalies mastu. Nuolaidos visą liepos mėnesį bus taikomos visoje Lietuvoje. Todėl geriausias laikas  reklamuotis ir būti matomiems yra dabar!

KAINOS, NUO KURIŲ TAIKOMOS NUOLAIDOS IKI 60%
„2go“ reklamos kainos

LAUKO EKRANAI
„2go“ lauko ekranai