Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

 

Naujas lauko ekranas reklamai Vilniuje.
Kokybiškiausias lauko ekranas Lietuvoje.

Yra žinoma, kad prekės ženklo, produkto ar paslaugos reklama, transliuojama lauko ekranuose, sulaukia didesnio ir palankesnio gyventojų dėmesio. Galimybė į reklamos kampaniją įtraukti vaizdo klipo transliavimą šiuolaikiniuose LED ekranuose užtikrina patikimo ir sėkmingo verslo įvaizdį. Nuo šiol transliuoti savo vaizdo klipus bus galima naujutėlaičiame, aukščiausia visame Vilniuje kokybe galinčiame pasigirti lauko ekrane „Ozas“.

 

Lauko reklama – gero įvaizdžio garantas

LED lauko ekranai yra technologinė pažanga. Tai erdvė moderniai reklamai, kurią pastebi milžiniškas srautas potencialių klientų. Marketingo specialistai išskiria svarbiausius aspektus, kuriuos suteikia vaizdo klipų transliavimas lauko ekranuose:
• Lauko reklama patraukia žmonių dėmesį. Tai puikus būdas pasiekti vartotoją ir išlikti jo atmintyje.
• LED ekranai pasižymi aukšta rezoliucija, kuri užtikrina gerą vaizdo klipo transliavimo kokybę ir matomumą.
• Gyventojai lauko ekranuose matytus prekės ženklus vertina patikimiau. Verslą, kurio reklama rodoma LED ekrane, vartotojai laiko sėkmingu, nes jis gali įsigyti aukščiausios kokybės reklamą.
• Padeda prisidėti prie ekologijos. Reklamai LED ekranuose nereikia sunaudoti daugybės tentinės medžiagos, kuro ar pan.

Be akivaizdžių privalumų, svarbu paminėti ir tai, kad LED ekranai įrengiami judriausiose miestų sankryžose, todėl nuolatinis gyventojų srautas, kuris nuolat mato transliuojamas reklamas, yra garantuotas. Tai užtikrina, kad kiekviena paslauga ar produktas atkreips savo pirkėjo dėmesį.

Naujovė sostinėje – įrengtas geriausios kokybės LED ekranas Lietuvoje

Vilniuje jau pradėjo veikti naujas LED vaizdo ekranas. Itin judrioje Ozo ir Kalvarijų gatvių sankryžoje iškilo didelis – net 32 kv. m (8 x 4 m) – lauko ekranas, kurio svarbiausias išskirtinumas - itin aukšta vaizdo kokybė. Ji sieks 960 x 480 pikselių. Tai neabejotinai didžiausia LED ekrano raiška visoje sostinėje.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad lauko ekranas „Ozas“ iškilo strategiškai patrauklioje vietoje. Juk netoliese yra svarbios laisvalaikio praleidimo vietos: prekybos centrai „Ozas“ bei „Akropolis“, koncertų arenos, pramogų parkas,  parduotuvės, vandens parkas, kitos pramogų erdvės. 
Ozo ir Kalvarijų gatvės yra pakeliui į populiarias degalines, mokyklas, ugdymo centrus, į kuriuos kasdien vyksta žmonės. Apskaičiuota, kad pro šių gatvių sankryžą per savaitę pravažiuoja vidutiniškai 478 tūkst. gyventojų – ne tik vilniečių, bet ir svečių. Visa tai užtikrina, kad šiame ekrane transliuojamas reklamines žinutes pastebės itin didelis kiekis potencialių klientų. 

Turite klausimų? Norite užsisakyti reklamą lauko ekranuose? 
Kreipkitės el. paštu info@2go.lt arba skambinkite mob. +370 605 05508.

Lauko ekranas Vilniuje - „Ozas“
„2go“ ekranas „Ozas“

Lauko ekranai Vilniuje
„2go“ lauko ekranai Vilniuje

Kainos reklamos transliacijoms
„2go“ reklamos kainos

Kontaktai reklamai
„2go“ kontaktai